Logo Hotelu i link do strony głównej

O nas

zapytaj o pobyt
o nas

Najwyższa jakość

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dzisiejsi goście oczekują indywidualnego traktowania, mają specjalne potrzeby i życzenia, dlatego od samego początku jakość obsługi była dla nas najwyższym priorytetem. Nasz zespół to zmotywowani ludzie, kochający swoją pracę i nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje, aby tylko sprostać Państwa oczekiwaniom.

Nieważne, czy Twój przyjazd ma charakter czysto wypoczynkowy, kuracyjny, a może przyjeżdżasz aby zrelaksować się korzystając z bogatej oferty naszego hotelowego SPA. Wybierając Ewerdin masz gwarancję najwyższej jakości usług.

lokalizacja

Wyjątkowa lokalizacja

Trudno wymarzyć sobie lepszą lokalizację. Zaledwie 50 metrów od najszerszej na polskim wybrzeżu, piaszczystej plaży, pomiędzy Promenadą Historyczną, a zupełnie nową Promenadą Zdrowia. Idealny punkt startowy do długich spacerów brzegiem Bałtyku.

Udogodnienia

Mnogość atrakcji

Mnogość atrakcji w hotelu sprawi, że nawet deszczowe dni nie muszą być nudne. Do dyspozycji gości, jest Lobby Bar, Kawiarnia z widokiem na morze. Każdego tygodnia organizujemy dla Gości rozmaite atrakcje - wycieczki autokarowe po okolicy, wieczorki taneczne, grillowanie na świeżym powietrzu. A jeżeli preferują Państwo prozdrowotny tryb wypoczynku - codziennie możecie skorzystać z oferty naszego SPA. W cenie pobytu jest nieograniczony dostęp do strefy basenowej i saun, oraz dobrze wyposażonej sali fitness. Istnieje także możliwość skorzystania z szerokiej gamy masaży, oraz zabiegów kosmetycznych wykonywanych przez profesjonalnych terapeutów.

zobacz nasze oferty specjalne
Rezerwuj pokój

Skontaktuj się z nami

W Hotelu Ewerdin**** przywykliśmy do widoku regularnie odwiedzających nas Gości. Rozumiemy ich oczekiwania i wciąż robimy wszystko, żeby ta wizyta nie była ostatnią.

I Państwa serdecznie zachęcamy aby dołączyli do wciąż rosnącego grona zadowolonych klientów. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby Hotel Ewerdin**** niejednokrotnie był jeszcze celem Państwa podróży.

Zobacz dostępność

Wypełnij formularz i sprawdź dostęność w wybranym terminie
Dziękujemy, odezwiemy się wkrótce!
Jeżeli w ciągu kilkudziesięciu minut nie otrzymają Państwo odpowiedzi, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM. Zapraszamy także do kontaktu mailowego lub telefonicznego.
Coś poszło nie tak...