Kawiarnia

zapytaj o pobyt
panoramiczna kawiarnia

Uczta dla zmysłów

Zostań naszym gościem i ciesz się wspaniałymi widokami z okien panoramicznej kawiarni. Podziwiaj zachód słońca nad morzem z naszego tarasu widokowego, przy filiżance gorącej, aromatycznej kawy.

W naszym menu znajdą Państwo niezliczone rodzaje kaw, deserów lodowych i domowych wypieków, a także kolorowe drinki i szeroki wybór alkoholi. Pracujemy na najlepszych produktach, a o zapewnienie najwyższej jakości dba nasz znakomity personel - certyfikowani barmani, bariści i somelierzy po specjalistycznych kursach.

Kawiarnia czynna jest codziennie w godzinach
14:00 - 22:00

lobby bar

Spotkajmy się

Codziennie, w godzinach 10:30 - 22:00 zapraszamy Państwa do naszego Lobby Baru. Idealne miejsce, by w spokoju napić się pysznej kawy (lub czegoś mocniejszego), zjeść domowej roboty ciasto i cieszyć się tym co najważniejsze - dobrym towarzystwem.

imprezy

Zorganizuj u nas przyjęcie

Niezależnie od tego, czy jest to ślub, przyjęcie komunijne, czy inne ważne wydarzenie - chętnie pomożemy je Państwu zorganizować. Zapewniamy pyszne dania z naszej kuchni, szeroki wybór napojów, profesjonalną obsługę oraz przepiękny widok na miasto i morze. Wszystko po to, by mogli się Państwo skupić jedynie na dobrej zabawie.

zobacz nasze oferty specjalne
Rezerwuj pokój

Skontaktuj się z nami

W Hotelu Ewerdin**** przywykliśmy do widoku regularnie odwiedzających nas Gości. Rozumiemy ich oczekiwania i wciąż robimy wszystko, żeby ta wizyta nie była ostatnią.

I Państwa serdecznie zachęcamy aby dołączyli do wciąż rosnącego grona zadowolonych klientów. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby Hotel Ewerdin**** niejednokrotnie był jeszcze celem Państwa podróży.

Zobacz dostępność

Wypełnij formularz i sprawdź dostęność w wybranym terminie
Dziękujemy, odezwiemy się wkrótce!
Jeżeli w ciągu kilkudziesięciu minut nie otrzymają Państwo odpowiedzi, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM. Zapraszamy także do kontaktu mailowego lub telefonicznego.
Coś poszło nie tak...
Logo Hotelu i link do strony głównej