Kulinaria

zapytaj o pobyt
wyżywienie

Bogata kuchnia

Kuchnia Hotelu Ewerdin**** łączy tradycyjną polską kuchnię z nowoczesnością. Korzystamy wyłącznie z najświeższych składników od lokalnych producentów, które osobiście wybiera nasz szef kuchni. Poza bufetem śniadaniowym w cenie pobytu, istnieje także możliwość wykupienia obiadokolacji, lub całodziennego wyżywienia.

Dodatkowe opcje wyżywienia:HB – 2 posiłki dziennie (śniadanie w formie bufetu + obiadokolacja serwowana do stołu)
FB – 3 posiłki dziennie (śniadanie + obiad + kolacja) w formie bufetu

Godziny posiłków:Śniadanie: 7:30 - 10:00
Obiad: 12:30 - 14:00
Kolacja: 18:00 - 19:30
Obiadokolacja (HB): 17:30 - 19:00

profesjonalny personel

Z troski o detale

W Hotelu Ewerdin**** stawiamy na jak najwyższą jakość usług. Nasz profesjonalny, przyjazny i pomocny personel dołoży wszelkich starań aby Państwa pobyt był niezapomnianym doświadczeniem.

własny stolik

Bez kolejek

W Hotelu Ewerdin**** dokładamy wszelkich starań, aby Państwa pobyt był jak najbardziej komfortowy. Nasza restauracja jest na tyle przestronna, że ​​zawsze będą Państwo mieli swój własny stolik, bez względu na godzinę o której się zjawią.

Nasz zimny i ciepły bufet oferuje szeroką gamę znakomitych i różnorodnych dań, a także desery i owoce. Gwarantujemy że z naszej jadalni nigdy nie wyjdą Państwo głodni.

zobacz nasze oferty specjalne
Rezerwuj pokój

Skontaktuj się z nami

W Hotelu Ewerdin**** przywykliśmy do widoku regularnie odwiedzających nas Gości. Rozumiemy ich oczekiwania i wciąż robimy wszystko, żeby ta wizyta nie była ostatnią.

I Państwa serdecznie zachęcamy aby dołączyli do wciąż rosnącego grona zadowolonych klientów. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby Hotel Ewerdin**** niejednokrotnie był jeszcze celem Państwa podróży.

Zobacz dostępność

Wypełnij formularz i sprawdź dostęność w wybranym terminie
Dziękujemy, odezwiemy się wkrótce!
Jeżeli w ciągu kilkudziesięciu minut nie otrzymają Państwo odpowiedzi, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM. Zapraszamy także do kontaktu mailowego lub telefonicznego.
Coś poszło nie tak...
Logo Hotelu i link do strony głównej